Hikari Fancy Guppy 22g

Nowy

Hikari Fancy Guppy 22 gram
pokarm dla gupików

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

13,00 zł

Więcej informacji o produkcie

Hikari Fancy Guppy 22 gram

pokarm dla gupików

Idealny pokarm dla ryb z rodziny piękniczkowatych, wydatnie zwiększa przyrosty masy ciała oraz wpływa na poprawę kształtu ryb.
Opis
Pokarm w postaci małych, wolno tonących kuleczek został opracowany dla potrzeb żywieniowych ryb żyworodnych, szczególnie pomocny jest w kształtowaniu ciała  okazów wystawowych. Hodowcy gupików, mieczyków czy molinezji, uczestniczący aktywnie w wystawach i konkursach na pewno docenią możliwości tego produktu. Formuła jego sprzyja wykształcaniu się odpowiednich proporcji ciała, oraz poprawia kształt i sprężystość płetw. Dieta ta w najmniejszym stopniu nie narusza naturalnej kolorystyki aczkolwiek delikatnie wyostrza i rozświetla barwy ryb. Pokarm w istotnym zakresie redukuje problemy zdrowotne, maksymalnie zwiększając odporność na stres oraz infekcje pasożytnicze i bakteryjne.Jest naprawdę wyjątkowo pomocny w osiąganiu sukcesu w hodowli tychże ryb.

Karmienie:
Karmić 2 - 3 razy dziennie w ilości którą ryby są w stanie zjeść w kilka minut, Unikać przekarmienia i zawsze usuwać niezjedzony pokarm.

Składniki:

Ryby i pochodne ryb, zboża, warzywa, mięczaki i skorupiaki, drożdże, oleje i tłuszcze, algi, cukry i minerały