Hikari Micro Pelets 100 gram

Nowy

Hikari Micro Pellets 100 gram

Pokarm dla wszystkich małych ryb tropikalnych

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

37,00 zł

Więcej informacji o produkcie

Hikari Micro Pellets 100 gram

Pokarm dla wszystkich małych ryb tropikalnych

- Rozważane z opakowania zbiorczego do worków strunowych - 

- Uzupełnienie -

Uniwersalny pokarm przeznaczony dla małych wszystkożernych ryb z biotopów Amazonki, rozświetla kolory oraz zwiększa witalność.
Opis
Pokarm ma postać niewielkich, bardzo wolno tonących kuleczek o trzech kolorach i jest przeznaczony dla małych ryb, podejmujących pożywienie ze środka toni lub z powierzchni wody. Badania nad potrzebami żywieniowymi tego rodzaju ryb, pozwoliły wypracować formułę łączącą w jeden produkt, trzy różne typy pożywienia niezbędnego dla utrzymania zdrowia tych zwierząt. Kuleczki czerwone zawierają składniki pochodzenia zwierzęcego i aminokwasy, kuleczki zielone zawierają składniki roślinne i błonnik, kuleczki żółte witaminy i mikroelementy.
Przy opracowywaniu tego rodzaju pokarmu zostały zastosowane najnowsze rozwiązania z dziedziny biotechnologii, dzięki temu jest on obecnie najdoskonalszym i najlepiej przyswajalnym preparowanym pokarmem dla małych ryb. Testy przeprowadzone w hodowlach w Japonii i USA potwierdziły opinie inżynierów Hikari o tym pokarmie, natomiast hodowcy zyskali niezwykle wydajny, skuteczny i zdrowy pokarm dla swoich ryb.
Karmienie: 
Podawać codziennie tak często jak to możliwe, co najmniej 4 razy dzienni, w ilości która ryby są w stanie zjeść w kilka minut. Unikać przekarmiania i zawsze usuwać nie zjedzony pokarm.