Mosura Shrimpton - opakowanie 20 gram Zobacz większe

Mosura Shrimpton - próbka 2 gram

Nowy

Mosura Shrimpton 2 g

Pokarm nawet dla najmniejszych larw krewetek

Więcej szczegółów

49 Przedmioty

6,40 zł

Więcej informacji o produkcie

Mosura Shrimpton 2 g
Próbka w woreczku strunowym


Mosura Shrimpton to syntetyczny pokarm planktonowy, odpowiedni dla krewetek na każdym etapie życia krewetek, dobroczynny zwłaszcza dla larw krewetek. Składa się z multiwitamin, grup składników odżywczych, aminokwasów i substancji śladowych. Shrimpton złożony jest głównie z mikrokapsułek, zawiera również spirulinę, chlorellę i inne składniki. Bardzo stabilne mikrokapsułki zawierają 12 aminokwasów i 6 niezbędnych witamin, w tym duże ilości witaminy C i E. Witamina C zapobiega stresowi u krewetek natomiast witamina E zwiększa metabolizm komórkowy, co z kolei poprawia przeżywalność. Spirulina i chlorella ze względu na wysoki poziom białka, minerałów i chlorofilu zwiększają witalność i poprawiają metabolizm. Shrimpton ma Nieznany Czynnik Wzrostu krewetek i ich narybku, i zwiększa odporność pływików.

Shrimpton elminuje potrzebę hodowania i zbierania planktonu na pokarm dla krewetek, praktyki, która jest coraz bardziej popularna wśród zawodowych hodowców krewetek.

Zmniejsza potrzebę używania słonawej wody dla rozwoju niektórych gatunków larw krewetek w niewoli. W większości przypadków larwy krewetek umierają w niewoli z powodu braku mikroskładników odżywczych. Wielkość pokarmu Shrimpton waha się od 8 mikrometrów. Jest to idealna wielkość dla larw krewetek na każdym etapie rozwoju.

Jest to idealny pokarm dla krewetek filtrujących (Atyopsis species), krewetek z Sulawesi, krewetek hawajskich i krewetek żywiących się glonami.