Mosura Excel - opakowanie 25 gram - płatki Zobacz większe

Mosura Excel - próbka 2,5 gram - płatki

Nowy

Mosura Excel 2,5g

Przyśpiesza wzrost i dojrzewanie

Więcej szczegółów

47 Przedmioty

9,00 zł

Więcej informacji o produkcie

Mosura Excel 2,5 g

Próbka w woreczku strunowym

Mosura Excel jest pokarmem z alg opracowanym dla szybszego wzrostu i dojrzewania takich gatunków krewetek jak Crystal Red i Red Bee. Zawiera on składniki pochodzenia zwierzęcego i roślinnego w stosunku 50:50.
 

Zawiera pełnowartościowe zdrowe owoce morza, takie jak omułek zielonowargowy, pochodne kalmarów i ostrygi. Skład roślinny zawiera: siprulinę, kelp, rośliny lądowe i ich pochodne. Te starannie dobrane składniki dostarczają niezbędnych substancji odżywczych, takich jak beta -karoten (ważny antyutleniacz), cholina, fosfolipidy (np. fosfatydylocholina i fosfatydyloinozytol), kwasy tłuszczowe, cholesterol, minerały, m. in. jod, potas, wapń, selen i proteiny. . Do pokarmu dodano również witaminy A i D, stabilizowane postacie witamin C i E, astaksantynę, a także kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 (w stosunku 2:1). Jak stwierdzono, wymienione składniki odżywcze zwiększają odporność na choroby, a także sprzyjają szybkiemu wzrostowi i dojrzewaniu samic krewetek.


Mosura Excel eliminuje konieczność wykorzystania żywego pokarmu w celu stymulacji wzrostu i dojrzewania samic. W ten sposób unikamy pasożytów i chorób, które mogą zostać wprowadzone z żywym pokarmem.
Excel w nowej formule dostępny jako Flakes nowa wersja teraz także dla maluszków