Obniżka! Genchem White Pellets - 50 gram - biel Zobacz większe

Genchem White Pellets - 50 gram - biel

Nowy

Genchem White Pellet

pokarm wpływający na biel 

 - 50 gram -

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

27,26 zł

-6%

29,00 zł

Więcej informacji o produkcie

WHITE PELLET -  pokarm uzupełniający o dużej zawartości wapnia (Ca), fosforu (P) oraz enzymów oraz mikroelementów. Wapń i fosfor stanowią podstawowy element budowy pancerzyka (karapaksu), a zawarte w pokarmie mikroelementy i enzymy poprawiają wchłanianie przez organizm tych pierwiastków. Prawidłowe ich przyswojenie przez krewetki pozwala na wytworzenie wytrzymałego i odpowiednio elastycznego pancerzyka (karapaksu). Czynniki te mają przedłożenie na późniejszą prawidłową WYLINKĘ! Również dostarczenie wapnia i fosforu na odpowiednio wysokim poziomie pomaga długotrwale utrzymać INTENSYWNĄ PIGMENTACJĘ. Wapń reguluje również pracę układu nerwowego, kontroluje skurcz mięśni, napędza metabolizm i zwiększa odporność, a fosfor odpowiada za przyswajanie i transport lipidów, przyswajalność witaminy B2 i B5 oraz aktywność metaboliczną komórek.

 

Dawkowanie:

Dawkę dostosować do ilości karmionych krewetek. Podawać tylko taką ilość jaką krewetki są w stanie zjeść w przeciągu dnia.

UWAGA: Specjalna formuła pałeczek (pellet 'ów) sprawia, że pokarm po podaniu nie rozpada się w wodzie na drobne cząstki przez co nie zanieczyszcza wody.

 

Skład:

Wapń (Ca), Fosfor (P), enzymy, pierwiastki śladowe