Obniżka! GlasGarten Environment Aquarium Soil Powder - 9 l Zobacz większe

GlasGarten Environment Aquarium Soil Powder - 9 l

Nowy

GlasGarten Environment Aquarium Soil Powder - 9 l

Rewelacyjne podłoże dla krewetek z rodziny Caridina

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

149,60 zł

-12%

170,00 zł

Więcej informacji o produkcie

GlasGarten Environment Aquarium Soil - 9 l

Rewelacyjne podłoże dla krewetek z rodziny Caridina


Najnowsze podłoże Glasgarten Environment Aquarium Soil zostało opracowane przez jednych z największych znawców krewetek na świecie – braci Logemann. Bracia Logemann są także producentami jednych z najlepszych soli mineralizujących wodę osmotyczną dla naszych krewetek – Salty Shrimp Bee Shrimp Mineral Gh+, która w połączeniu z poniższym podłożem tworzy idealne warunki dla Krewetek Crystal Red, Black oraz Taiwan (Shadow) Bee i Pinto.


Environment Aquarium Soil to aktywne podłoże wykonane z palonej i sterylizowanej ziemi. Stabilizuje pH na poziomie 5,5 – 6,5 oraz obniża twardości tworząc w akwarium idealne warunki dla roślin i zwierząt, które czują się komfortowo w miękkiej wodzie.

Podłoże Environment Aquarium Soil w bardzo szybkim czasie krystalizuje wodę. Bogate w naturalne składniki odżywcze zapewnia soczystą zieleń roślin i mchów. Zawarte kwasy fulwowe (Fulvo+) poprawiają dodatkowo środowisko roślin, krewetek i mikroorganizmów już od pierwszego dnia zalania zbiornika. 

Podłoże Environment Aquarium Soil idealnie nadaje się do filtrów podżwirowych. Lekkie zmętnienie po zalaniu akwarium przy prawidłowo funkcjonującej filtracji zanika w szybkim czasie. NIE płukać podłoża przed zastosowaniem. Składować w szczelnie zamkniętym worku, aby uniknąć wyschnięcia.

Zawartość: 9 litry
Kolor: czarno-brązowy
Granulacja: 1 - 2 mm

Zalecana grubośc podłoża: min. 4 cm

Made in Japan

Opakowanie: 9 lirów