Herbal bacter Zobacz większe

Salty Shrimp Herbal & Bacter, 100 ml

Nowy

Minralizator wody

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

35,00 zł

Więcej informacji o produkcie

SaltyShrimp

Herbal & Bacter, 100 ml

Water Conditioner

Herbal & Bacter wprowadza dowody substancje ziołowe i śywe kultury bakterii. 
Podnosi jakości wody, przyczynia się do zmniejszenia zamulenia zbiornika, wspomaga walkę z grzybami i może zwiększyć zdrowie ryb i krewetek, a także ich zdolność do pobierania pokarmu. Może także zwiększyć ich odporność na patogeny, takie jak bakterie i wirusy. Starannie wybrane wyciągi z ziół i mnóstwo różnych mikroorganizmów żyjących stwarzają doskonałe warunki życia biologicznego wewnątrz akwarium.

Ziołowe ekstrakty (ziołowe)
Herbal & Bacter wykorzystuje efekty różnych ziół leczniczych i drugorzędowych fitochemikaliów, które stają się popularne również w akwakulturze handlowej z uwagi na ich różnorodne pozytywne skutki dla krewetek i ryb, takie jak zwiększona ochrona immunologiczna, działanie przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze,redukcja stresu, lepsze tempo wzrostu itd.

Herbal & Bacter zawierają m.in. krwawnik, liść bazylii, rumianek, liście pokrzywy, szałwia, liście rozmarynu, liście malin, liście jeżyn, tymianek i wiele innych. Esencje ziołowe, takie jak na przykład flawonoidy, alkaloidy, polipeptydy, chinony, terpenoidy, polifenole i lektyny okazały się bardzo skutecznymi alternatywami wobec antybiotyków i innych substancji syntetycznych w licznych badaniach międzynarodowych.

Bakterie żywe (Bakterie)
Herbal & Bacter zawierają wiele odmiennych żywych kultur bakterii, które osadzają się w podłożu i podłożu filtracyjnym, ale także w jelitach zwierząt wewnątrz akwarium, gdzie od razu zaczyna się ich korzystne działanie. W akwarium żywe mikroorganizmy rozkładają resztki żywności, odchodów ryb i krewetek szybko i efektywnie, zapobiegając powstawaniu substancji toksycznych. Woda jest czyszczona i stabilizowana, ilość zabrudzeń jest zmniejszona, a filtr wymaga rzadszego czyszczenia.Przeciwdziałają szkodliwym patogenom. Dzięki efektowi wypierania, liczba niepożądanych bakterii w biofilmach jest zmniejszona i nie mogą łatwo się rozprzestrzeniać. W przewodzie jelitowym korzystne bakterie Herbal & Bacter wspomagają trawienie i pobieranie składników odżywczych oraz zapobiegają rozprzestrzenianiu się i rozkładaniu patogenów.

Herbal and Bacter nadaje się do regularnego stosowania i do probiotycznej kondycjonowania wody przy zmianie wody, a także jako leczenie problemów, a także doskonale nadaje się do zakładania nowych zbiorników. Bakterie tego produktu są idealne jako bakterie startowe i / lub do stosowania przy podmianach. Herbal & Bacter jest również doskonała do ulepszenia pokarmu ryby i krewetek: wystarczy rozpylać / nakapać na karmę i wysuszyć


Zastosowanie / Dawkowanie
Dla regularnej pielęgnacji: tygodniowo 1 ml (około 12 kropli) na 10 litrów wody
Jako bakterie startowe dla nowego zestawu: 4 ml (ok. 48 kropli) na 10 litrów wody
Do kwarantanny lub problemów: 8 ml (ok. 96 kropli) na 10 litrów wody. Należy uważać aby nie przedawkować.

Wydajność:
100 ml wystarcza na ok. 1.000 litrów.