AZOO MINERAL PLUS Zestaw minerałów 120 ml Zobacz większe

AZOO MINERAL PLUS Zestaw minerałów 120 ml

Nowy

AZOO MINERAL PLUS


Zestaw minerałów niezbędnych dla życia krewetek

Butelka o pojemności 120 ml 

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

21,00 zł

Więcej informacji o produkcie

AZOO MINERAL PLUS


Zestaw minerałów niezbędnych dla życia krewetek

Butelka o pojemności 120 ml PODSTAWOWE INFORMACJE


AZOO MINERAL PLUS to preparat zawierający wszystkie niezbędne minerały do życia, rozmnażania, procesu zrzucania pancerza i noszenia jaj przez krewetki. MINERAL PLUS dostarcza niezbędne minerały do tych procesów i doskonale dba o zdrowie krewetek, jednak nie służy do mineralizacji wody osmotycznej, czyli do podnoszenia twardości GH.Jednocześnie stosowanie AZOO MINERAL PLUS i VITA PLUS gwarantuje dostarczenie Twoim krewetkom niezbędnej bazy witaminowej i mineralnej do wszystkich procesów życiowych. AZOO MINERAL PLUS i VITA PLUS to najprostszy sposób aby prawidłowo zadbać o krewetki słodkowodne.AZOO MINERAL PLUS
Uzupełnia brakujące w standardowych pokarmach, niezbędne minerały i zapobiega powstawaniu częstych chorób, spowodowanych brakami żywieniowymi.
Uzupełnia istotne minerały, niezbędne podczas procesu noszenia jaj przez samice, jakich brakuje w akwarium, tym samym przyspiesza tempo rozrodu krewetek.
Wykonany z wysokiej jakości, rozpuszczalnych składników, które są absorbowane przez skrzela krewetek, szybka i skuteczna suplementacja.
Podwyższa odporność krewetek na stres podczas procesu zrzucania pancerza (wylinki), zwiększa przeżywalność.
Nie zwiększa twardości ogólnej GH i twardości węglanowej KH. Może być stosowany razem z suplementami podnoszącymi twardość.
Dla krewetek Crystal red i innych krewetek ozdobnychSPOSÓB UŻYCIA
Regularne dozowanie: dodaj 1ml na 10l co 3-5dni w zależności od ilości krewetek.
Wstrząśnij przed użyciem, dodaj możliwie blisko wypływu filtra.
Szczelnie zamknij po użyciu, przechowuj w chłodnym i ciemnym miejscu.
Nakrętka służy jako wygodna miarka do odmierzania preparatu. 1 pełna nakrętka = 20ml, mały kubek wewnątrz nakrętki = 5 ml. 

 

Opakowanie: 120 ml